DIGITÁLNA TLAČ

PLAGÁTY / LETÁKY

Ponúkame Vám výrobu plagátov a letákov až do formátu A3, garantujeme kvalitnú digitálnu plnofarebnú tlač. Gramáž papiera na ktorú tlačíme je v rozsahu hrúbky papiera od 80gr až do 300gr/m2.

SKLADAČKY

Ponúkame Vám kvalitnú výrobu skladačiek, s rôznymi typmi papiera a s možnosťou ich skladania/bigovania. Garantujeme kvalitnú plnofarebnú tlač na digitálnej alebo ofsetovej tlačiarni.

FIREMNÉ TLAČOVINY

Žiadna úspešná firma sa nezaobíjde bez firemných tlačovín ako sú hlavičkové papiere, reklamné foldre alebo obálky. Navrhneme a vytlačíme tieto produkty vo vašej firemnej identite.

VIZITKY

Perfektne pripravená vizitka je ukážkou vašej profesionality a povie o vás viac, než si myslíte. Prezentujete sa ňou ako niekto, komu záleží na dobrom mene, ukazujete, že ste dôveryhodný partner

KATALÓGY

Katalógy a Prospekty obsahujú obvykle menej stránok ale funkcia ostáva v zásade rovnaká. Hlavnou funkciou je propagovať vaše produkty, informácie a služby koncovým spotrebiteľom.

OZNÁMENIA

Pripravíme a vytlačíme vaše Svadobné oznámenia, menovky, menu, číslovania stolov, zasadacie poriadky. Všetko zladíme so svadobnou výzdobou. Tlačíme aj pozvánky pre rôzne druhy udalostí.

Napíšte nám vašu požiadavku a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou

pngwing.com (6)

sledujte nás aj na sociálnych sieťach