ADVERTMEDIA - Reklama Michalovce

VEĽKOPLOŠNÁ TLAČ

BANNER

Tlač na 510 gr. banner liaty. Sú odolné voči poveternostným podmienkam. Výborná plnofarebná kvalita tlače, extrémna odolnosť proti pretrhnutiu. Vhodný ako reklama na bránu, výstavné stánky, billboard.

BANNER MESH

Sieťoviny (Mesh) sú perforované, vetru odolné, ľahké, ale vyrobené z veľmi silného a flexibilného materiálu. Sieťoviny sú obvykle využívané pre vonkajšie aplikácie vyžadujúce pokrytie rozsiahlych plôch.

BILLBOARD

Tlač na billboardovy papier "blue back". Tento reklamný formát je najbežnejšou prezentáciou firmy alebo služieb ak potrebujete zviditeľniť svoju ponuku alebo značku.

SAMOLEPIACA FÓLIA

S kvalitnou plnofarebnou potlačou je táto samolepiaca fólia určená do interiéru aj exteriéru na aplikácie na rovné povrchy. Fólie sú umývateľné a vodeodolné a odolné voči UV žiareniu.

AUTO FÓLIA

Reklamný polep auta ponúka efektívny reklamný priestor na propagáciu vašich produktov. Zrealizujeme vaše predstavy od prípravy grafického návrhu až po realizáciu polepu auta.

SAMOLEPKY

Vyrábame samolepiace etikety a samolepky. Tlač etikiet ponúkame na mieru v rôznych tvaroch a veľkostiach. Etikety na víno, pálenku, reklamné štítky, označovanie strojov, zariadení a rôzne iné.

ROLL-UP

Rolovací stojan na bannery pre jednoduché a krátkodobé inštalácie reklamných oznámení. Stále najpopulárnejší reklamný prostriedok pre prezentácie, propagáciu a podporu predaja.

CITYLIGHT

Citylight je nástroj exteriérovej a interiérovej reklamy, ktorý na osvetlenom paneli púta pozornosť nielen počas dňa, ale i v noci. Stačí zaujímavá grafika a vaša reklama zaručene splní svôj účel.

PLAGÁT XL

Veľkoformátové plagáty tlačíme na papier, whiteback. Slúžia na prezentáciu firmy alebo služieb, výrobkov, akcií ak potrebujete zviditeľniť svoju ponuku vo vašej prevádzke alebo na reklamných plochách.

Napíšte nám vašu požiadavku a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou

pngwing.com (6)

sledujte nás aj na sociálnych sieťach