Naším hlavným obchodným partnerom je firma KEREX pre ktorú realizujeme polep kontajnerov svetových značiek

POLEP AUTOMOBILOV - PLOTROVANÁ REKLAMA

Polepy osobných a nákladných áut, prevádzok. Plotrovanie nápisov a grafiky z PVC fólií.

Reklamné tabule

Plotrovaná vyrezávaná grafika zo samolepiacich PVC fólií - vyrezavanie nápisov, lôg a grafiky z farebných PVC folií a polep tabúľ z PVC alebo na Hliníkové dibond dosky vhodné na reklamu do exteriéru

Polepy interiérov

Aplikáciou pieskovej fólie v presklených miestnostiach zaistíte elegantný vzhľad a väčšie súkromie bez obmedzenia prístupu svetla, využívanú hlavne v kanceláriách a administratívnych objektoch.

Polep automobilov

Polep automobilov od grafického návrhu po realizáciu. Vyrezávanie nápisov a grafiky z farebných fólií pre všetky dopravné prostriedky a prepravné kontajnery. Odborné odstraňovanie starých polepov.

Špeciálne efektové fólie

Folia na okno – transparentná je ideálna na okná alebo sklenné výplne. Aplikujeme rôzne typy solárnych fólií, obľúbené sú hlavne zrkadlové. Vynikajúca fólia pre aplikácie na strešné okná, výklady obchodov.

Polepy prevádzok

Polep vyrezanej grafiky na výklady obchodov, označenie prevádzok, firemných budov od návrhu po realizáciu. Odborné odstránenie starých polepov z výkladov, aktualizácie starej grafiky.

Plotrovaná tlač na textil

Špeciálna trvácna potlač textilu pomocou plotrovacích nažehľovacích fólii. Po vyplotrovaní sú nažehľované termolisom. Široká farebná škála fólii aj s možnosťou potlače plnofarebným motívom

Napíšte nám vašu požiadavku a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou

pngwing.com (6)

sledujte nás aj na sociálnych sieťach